Існує ціла низка послуг з доставки товарів із США і Європи. Серед них:

  • доставка поштою чи кур’єром;
  • доставка з відомих інтернет-магазинів;
  • кешбек при покупці;
  • надання адреси в США чи Європі для посилок;
  • інші супутні послуги.

Докладніше про кожну з можливостей ви можете дізнатися на сторінках нашого сайту.

Наша місія – забезпечити корисну та доступну інформацію про послуги доставки товарів зі США, Європи та в межах України. Якщо ви шукаєте надійного партнера для миттєвої, ефективної та безпечної доставки, ви потрапили за адресою.

Що ми пропонуємо:

  1. Міжнародна доставка: Незалежно від того, чи вам необхідно відправити посилку зі США чи Європи в Україну, ми допоможемо вам знайти оптимального перевізника з найкращими тарифами та швидкими термінами доставки.
  2. Внутрішня доставка: Пересування товарів в межах України теж може бути простим та зручним процесом. Ми допоможемо вам знайти найближчі та надійні служби доставки в вашому регіоні.
  3. Шопінг-асистент: Ви хочете замовити товари з інтернет-магазинів за кордоном, але не знаєте як? Наші експерти допоможуть вам знайти найкращі пропозиції, оформити замовлення та доставити їх до вашої дверей.
  4. Корисні поради: На нашому сайті ви знайдете корисні поради та статті про те, як ефективно пакувати посилки, як обирати оптимальний спосіб доставки та багато іншої корисної інформації.
Замовити розрахунок