Захопленість американською культурою властива здебільшого молодим людям, і не тільки. Раніше це більшою мірою поширювалося на фільми, але зараз ні у кого не викликає подиву новина про те, що один, знайомий або сусід замовив собі якусь річ з США.

Замовити з США

Підбір та доставка авто з СШААвто з США: підбір авто на аукціоні в США, доставка під ключ …
Підбір та доставка ноутбука з СШАНоутбук з США: підбір на аукціоні, покупка, доставка, налаштування …
Підбір та доставка телефону з СШАТелефон з США (iPhone, Samsung): підбір на аукціоні, покупка, доставка, налаштування …
Доставка товарів з інтернет магазинів СШАтовари з інтернет магазинів Америки: Amazon, Ebay та ін

Як самостійно доставити товар з Америки

Якщо знайти і купити товар в США зовсім не проблема, то іноді доставити його буває непросто, особливо якщо займатися цим самостійно. Не всі американські сайти пропонують доставку в інші країни, наприклад Amazon, Ebay, тому доводиться шукати додатковий додаток для доставки або навіть товар на іншому сайті. Друге особливо не вигідно, оскільки ціна в іншому інтернет-магазині може бути значно вищою.

Доставка товарів з США в Україну — досить тривалий процес, тому є ще одна обставина, яку не всі враховують, коли приймають рішення самостійно займатися цим. Якщо під час відправки і поставки з вашим товаром що-небудь трапиться по дорозі або на митниці, то винних буде знайти складно, оскільки незрозуміло куди і на кого скаржитися. Саме в цьому величезний плюс оформляти доставку через компанію посередника в Україні, адже так, в разі чого саме вона несе відповідальність за вантаж.

Що особливого в товарах з США

У шопінгу на американських сайтах чимало переваг, особливо, люди відзначають нижчу ціну на місцеві товари. До того ж, всі чули про американські розпродажі. Адже там вони більш реальні і значущі, ніж у нас. Саме в цей період ціни дійсно падають і деякі речі можна придбати дійсно за копійки. Так, доставка посилок в Україну морем після найбільшого розпродажу в Америці — чорної п’ятниці, йде величезним потоком, що б’є всі рекорди.

Крім одягу, взуття та інших речей з США часто замовляють техніку, адже вона там значно менше коштує, ніж в нашій країні. Це стосується не тільки всіма улюблених айфонів і Айпадів, а практично будь-яку техніку буде дешевше і без комісії замовити в Сполучених Штатах ніж в Україні. Онлайн шопінг на американських сайтах — рай для фотографів, айтішників, та й в принципі будь-якого, хто не любить переплачувати. Тільки ось доставка вантажів такої цінності повинна бути ретельно продумана.

Як убезпечити доставку своєї посилки

Дуже нераціонально купити фотоапарат або об’єктив, про який ви так давно мріяли, і замовити доставку звичайною поштою або незрозумілою фірмою. Зробивши це, ви прирікаєте себе на постійне хвилювання під час того, як покупка буде рухатися до вас. Перед тим, як зробити замовлення через Нову Пошту, Міст Експрес, usa in ua радимо вам почитати відгуки або форум, щоб мати уявлення про їх роботу. До речі, те, що повинно насторожити будь-кого при виборі доставки через незрозумілу компанію — відсутність функції відстеження посилки. Якщо неможливість дізнатися, де в даний момент знаходиться замовлення — це перша ознака ненадійності фірми або нелегальної доставки.

Якщо ж ви раптом вирішили оформити доставку через звичайну Укрпошту, то варто пам’ятати про те, що поштовий індекс в Америці відрізняється в залежності від штату. Тому слід заздалегідь подивитися поштову адресу в США і індекс саме того штату, звідки вам будуть відправляти покупку. Хоча все це дуже неоднозначно, оскільки багато «першопрохідців» в доставці через звичайну пошту говорили про те, що їх вантаж йшов дуже довго, а деяким не прийшов зовсім. Хтось отримував зіпсований товар, а потім довгий час намагався знайти справедливість і так і не знаходив її в підсумку.

Вибір доставки з США — найдешевший посередник

Втім, кожен сам може вибирати те, що йому ближче і здається кращим. Ось тільки, дуже часто нам доводиться переплачувати за свою економність, або банальне небажання витрачати час на правильне оформлення. Тільки чи варто тоді так заморочуватися над пошуком відгуків і більш дешевого товару, щоб потім все передчуття зіпсувати неякісною доставкою вантажу.