Захопленість американською культурою властива здебільшого молодих людей, і не лише. Раніше це більшою мірою поширювалося на фільми, але зараз ні в кого не дивує новина про те, що друг, знайомий чи сусід замовив собі якусь річ із США.

Як самостійно доставити товар з Америки

Якщо знайти та купити товар у США зовсім не проблема, то іноді доставити його буває непросто, особливо якщо займатися цим самостійно. Не всі американські сайти пропонують доставку в інші країни, наприклад Amazon, Ebay, тому доводиться шукати додаткову програму для доставки або навіть товар на іншому сайті. Друге особливо не вигідно, оскільки ціна в іншому інтернет-магазині може бути значно вищою.

Товари з інтернет магазинів Америки: Amazon, Ebay та інших

Доставка товарів із США в Україну – досить тривалий процес, тому є ще одна обставина, яку не всі враховують, коли ухвалюють рішення самостійно займатися цим. Якщо під час відправлення та постачання з вашим товаром щось трапиться дорогою або на митниці, то винних буде знайти складно, оскільки незрозуміло куди і на кого скаржитися. Саме в цьому величезний плюс оформляти доставку через компанію посередника в Україні, адже так, якщо саме вона несе відповідальність за вантаж.

Залишайте ваші заявки за допомогою форми контакту.