Вже давно смартфон – це не просто засіб зв’язку, а незамінний гаджет, який просто необхідний у повсякденному житті. Зв’язок, робота, розваги, доставки та інше – десятки функцій, які ми вже навіть не помічаємо, виконує щодня телефон. Без нього у світі ми позбавлені маси можливостей. Тому для кожного зараз такі важливі його характеристики.
Телефон із Америки – це вигідно

Купівля гаджета у нашій країні не завжди виправдовує очікування. Тому все частіше користувачі звертають увагу на телефони з-за кордону. Наприклад, у покупки смартфона в Америці є безперечні переваги:

  • економія – закордонні гаджети в основному перепродаються за дуже доступними цінами. Є варіанти придбання телефону з реальною знижкою та бюджетом від 100 доларів;
  • якість – як не дивно, але для внутрішнього ринку Америка випускає найбільш якісні товари та набагато більший асортимент, з чого випливає і наступна перевага;
  • ексклюзивність – виробництво лімітованих ліній, унікальних товарів та прото тих, що явно відрізняються від товарів на нашому ринку.

Тому, якщо Ви шукаєте оригінальні мобільні телефони (смартфони), продані в США – ми можемо зробити вам підбір смартфона iPhone, Samsung та ін. з доставкою під ключ.

Найпопулярніші моделі телефонів у 2021 році у США такі:

  1. Samsung Galaxy Plus / Ultra / FE S10 S20 S21 S22 S23
  2. iPhone Pro / Max / SE / Mini / Ultra X 10 11 12 13 14 15 16 17
  3. OnePlus 9 10 11 12 13 14 15
  4. Samsung Galaxy Note
  5. Google Pixel a/PRO 4 5 6 7 8 9 10

Ми зможемо підібрати будь-яку з цих чи інших б/у моделей дешевше в США – їх ціна з доставкою буде нижчою за продажну ціну в магазинах або в оголошеннях в Україні.

Бюджет купівлі – від 100 $